Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektronik

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sinterit Sp. z o.o. – to światowy pionier w produkcji desktopowych drukarek 3D działających w technologii SLS (Selective Laser Sintering).

    W związku z prężnym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osób na stanowisko
    INŻYNIER ELEKTRONIK
    Miejsce pracy: Kraków

    KOGO SZUKAMY?

    Jesteśmy młodym zespołem, który każdego dnia podejmuje nowe wyzwania. Chcemy pracować z osobami, które mają wewnętrzną motywację do rozwoju i nie boją się innowacji. Obecnie szukamy osoby na stanowisko elektronika z doświadczeniem we wdrażaniu projektów do produkcji.

    CO JESZCZE JEST DLA NAS WAŻNE?

    Razem pracujemy i razem się bawimy. Wspólnie świętujemy sukcesy, wzajemnie się motywujemy i wspieramy w trudnych momentach. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Tworzymy kulturę szacunku, przyjaźni i kreatywności. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, to jest duża szansa, że będziesz się dobrze u nas czuć i pozostaniesz z nami na stałe.

    Twoje główne zadania na stanowisku pracy:

    • Projektowanie obwodów drukowanych oraz wykonywanie prototypów elektroniki
    • Testy funkcjonalne projektowanych urządzeń elektronicznych
    • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej
    • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych produkowanych urządzeń elektronicznych
    • Certyfikowanie produktów
    • Pozyskiwanie i współpraca z podwykonawcami elektronik oraz dostawcami elementów

    Idealny kandydat posiada:

    • Wykształcenie kierunkowe – elektronika lub pokrewne
    • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Praktyczną znajomość projektowania układów cyfrowych i analogowych
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (multimetry, oscyloskopy)
    • Praktyczna znajomość montażu układów elektronicznych – lutowanie
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dodatkowym atutem będą: znajomość problematyki kompatybilności EMC/EMI oraz zagadnień projektowania PCB
    • Hobby związane z elektroniką, modelarstwem lub majsterkowaniem
    • Kreatywność, otwartość na nowe pomysły, umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane:

    • Co najmniej jeden produkt (elektronika) zaprojektowany, certyfikowany i wdrożony do produkcji
    • Znajomość zagadnień z zakresu certyfikacji (EMC / EMI itp)
    • Doświadczenie w projektowaniu przetwornic DC/DC
    • Znajomość KiCad
    • Znajomość programowania C / C++ / C#
    • Znajomość procesorów ARM
    • Znajomosc platform Rpi/Arduino/ESP
    • Znajomość przetworników A/D, D/A

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatną opiekę zdrowotną
    • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
    • Możliwość awansu
    • Pracę w młodym, zgranym zespole w wyśmienitej atmosferze
    • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce

    Dołącz do zespołu Sinterit i weź aktywny udział w rozwoju firmy, która konsekwentnie dąży do zdobycia miana lidera w branży druku 3D.

    Przed wysłaniem oferty prosimy o zapoznanie się z informacją o zasadach prywatności danych osobowych kandydatów do pracy w Sinterit Sp. z o.o.

    CV powinno zawierać imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia oraz kwalifikacje zawodowe.

    Jeśli życzysz sobie, aby Twoje CV pozostało w naszej bazie dla celów ewentualnych przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w nim klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów ewentualnych przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Sinterit sp. z o.o.."