Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektronik

  • Kraków, Morawica (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży oświetleniowej poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Morawica (pow. krakowski)

    Zadania:

    • projektowanie, rozwój, symulacja i testowanie układów elektronicznych,
    • projektowanie obwodów PCB,
    • tworzenie oprogramowania w C na mikrokontrolery,
    • opracowywanie plików i dokumentacji na potrzeby produkcji,
    • współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami,
    • testy prototypów, tworzenie raportów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka, mechatronika lub kierunki pokrewne),
    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • umiejętność projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych,
    • dobra znajomość programów z pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel),
    • znajomość programów CAD/CAM pod kątem PCB,
    • praktyczna umiejętność programowania w C/ C++,
    • dobra praktyczna znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej,
    • zdolności manualne i umiejętność lutowania elementów SMD,
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
    • znajomość j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,
    • zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole,
    • dokładność i rzetelność.

    Dodatkowe atuty:

    • doświadczenie w projektowaniu zasilaczy impulsowych oraz przetwornic DC/DC,
    • znajomość programów Altium Designer, Eagle
    • umiejętność projektowania obwodów PCB z uwzględnieniem zasad EMC,
    • zamiłowanie do elektroniki (własne projekty),
    • znajomość zagadnień z branży oświetleniowej.

    Oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
    • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
    • przyjazną atmosferę pracy,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w formacie pdf  za pośrednictwem przycisku Aplikuj. W tytule maila proszę podać: „elektronik 03/19”

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

    Proszę zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodną z RODO, widoczną pod ogłoszeniem.

    Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail [email protected].

    Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Administratorem danych osobowych jest TM Technologie Sp. z o.o. z siedzibą w: Morawicy, Morawica 355 („Administrator”):

    1. Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), będą przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) będą przetwarzane na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraził(a) Pani/Pan wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy rekrutacyjne.
    3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    4. Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesłał(a) Pani/Pan swoje cv, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - przez okres 2 lat od przesłania cv.
    5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
      - żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
      - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
      - wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
    7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
    8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.