Ta oferta pracy jest nieaktualna od 572 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektronik

  • Kwidzyn, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2017-01-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jabil jest producentem urządzeń elektronicznych dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. W Polsce zatrudniamy ponad 3000 osób w tym 200 inżynierów głównie elektroników, automatyków oraz mechaników. Dbamy o rozwój pracowników, wdrażamy najnowsze technologie, pracujemy w międzynarodowym środowisku.

    Jabil Circuit Poland poszukuje do działu Inżynierii Testu

    kandydatów na stanowisko:

    Inżynier Elektronik - Electronics Engineer
    Miejsce pracy: Kwidzyn
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie od 5000 pln brutto!
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz studiów podyplomowych
    • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego);
    • Płacimy za zakwaterowanie w Kwidzynie do 12 miesięcy

    Zakres obowiązków:

    • Wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych
    • Optymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów elektronicznych
    • Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów
    • Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych
    • Współpraca z klientem

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne - elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne
    • Wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
    • Umiejętność programowania w języku C lub C++
    • Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Szukaj nas „Jabil Kwidzyn” na Youtube lub na Facebooku

    Przyjeżdżasz, zostajesz - ekstra bonus dostajesz
    minimum 2500 pln oraz zakwaterowanie do 12 miesięcy

     Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

    wpisując w tytule maila: „Inżynier Elektronik”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

    Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie w celach związanych z zatrudnieniem moich danych osobowych przez Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie. Jednocześnie oświadczam, że złożone przeze mnie dokumenty aplikacyjne są zgodne z prawdą."