Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektronik - Mechatronik

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SKA Polska Sp. z o.o.

    O firmie:

    SKA Polska oferuje pełen zakres usług inżynierskich i badawczo-rozwojowych, a w szczególności: symulacje i obliczenia numeryczne z wielu dziedzin fizyki i techniki, modelowanie zjawisk i procesów, optymalizacja, systemy monitorowania procesów, systemy automatyki i sterowania, projektowanie mechaniczne, elektroniczne, optyczne, oprogramowanie analityczne i wbudowane, graficzne interfejsy użytkownika, doradztwo innowacyjne. Uczestniczymy w polskich i międzynarodowych projektach badawczych, realizujemy też prace dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

    Strona firmy: www.ska-polska.pl

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie, prototypowanie i testowanie układów elektronicznych do urządzeń badawczych, pomiarowych, sterujących i innego oprzyrządowania rozwijanego przez firmę

    • Projektowanie, uruchamianie i testowanie układów elektronicznych: cyfrowych i analogowych
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
    • Tworzenie i testowanie oprogramowania wbudowanego urządzeń
    • Udział w pracach projektowych na poziomie systemowym
    • Tworzenie oprogramowania sterującego, analitycznego i wizualizacyjnego na PC

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe: elektronika, mechatronika lub pokrewne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku: min. 2 lata
    • Umiejętność projektowania układów elektronicznych i PCB
    • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie elektroniczne
    • Umiejętność montażu układów elektronicznych na potrzeby prototypów
    • Znajomość podstawowych technik pomiarowych i sterowania
    • Programowanie mikrokontrolerów
    • Znajomość podstawowych protokołów komunikacyjnych
    • Doświadczenie w integracji komponentów elektronicznych i mechanicznych
    • Programowanie w językach wysokiego poziomu typu C++, Java, Python, LabVIEW, Matlab
    • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację, czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
    • Myślenie analityczne, umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i kreatywne rozwiązywanie problemów

    Mile widziane:

    • Ogólna znajomość zagadnień fizyki, mechaniki, optyki, chemii
    • Dodatkowe wykształcenie w innym kierunku
    • Znajomość narzędzi symulacyjnych
    • Znajomość zagadnień związanych z EMC
    • Projektowanie i programowanie układów FPGA, DSP
    • Znajomość systemu Linux
    • Doświadczenie w projektowaniu systemów wizyjnych i algorytmów przetwarzania obrazu
    • Umiejętność tworzenia graficznych interfejsów użytkownika, wizualizacji 3D
    • Podstawy konstrukcji urządzeń mechanicznych i znajomość technologii wytwarzania

    Oferowane warunki

    Oferujemy pracę stałą w naszym biurze w Warszawie. Pracę w doświadczonym, multidyscyplinarnym zespole inżynierów, przy niezwykle ciekawych projektach z pogranicza nauki i techniki, z możliwością inicjowania i prowadzenia własnych projektów. Umowa o pracę, możliwa praca zarówno na pełny, jak i niepełny etat, możliwe elastyczne godziny pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania lub na adres info [at] ska-polska.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SKA Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko inżynier elektronik/mechatronik.”

    Lub opcjonalnie klauzuli rozszerzonej: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SKA Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko inżynier elektronik/mechatronik. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę SKA Polska Sp. z o.o.”

    Administratorem danych osobowych jest SKA Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 125/127 p. 508, 02-017 Warszawa.

    Dane osobowe mogą zostać w każdej chwili usunięte na pisemne żądanie kandydata.