Inżynier Elektronik - Mechatronika

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Częstochowa

    Obowiązki:

    Rozwój oraz modyfikacja systemów elektronicznych Automotive od schematu
    do wdrożenia do produkcji, w tym:

    • Analiza wymagań klienta;
    • Koordynacja działań związanych z projektowaniem urządzeń elektronicznych Automotive;
    • Koordynacja współpracy pomiędzy działami projektującymi komponenty oraz podzespoły;
    • Współpraca z działami: aplikacji, zakupów, jakości, produkcji;
    • Koordynacja działań związanych z rozwiązywaniem problemów produkcyjnych w obszarze projektowania;
    • Tworzenie oraz nadzorowanie dokumentacji projektowej;
    • Okazjonalne wyjazdy do innych lokalizacji (np. Niemcy).

    Profil Kandydata:

    • Wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne;
    • 5 letnie doświadczenie w rozwoju systemów elektronicznych w Automotive;
    • Znajomość metodyki ASPICE oraz projektowania produktów seryjnych;
    • Znajomość narzędzi VECTOR;
    • Znajomość zagadnień EMC;
    • Dobra znajomość języka angielskiego; język niemiecki będzie dodatkowym atutem;
    • Znajomość PTC Integrity oraz Windchill będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
    • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
    • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
    • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
    • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
    • Prywatna opiekę medyczną;
    • Kartę sportową MY BENEFIT;
    • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;
    • Pracę zdalną i elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.