Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektronik

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.

  • Okulickiego 7/9, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i analiza elektronicznych układów cyfrowych i analogowych.

  • Projektowanie i uruchamianie wielowarstwowych obwodów drukowanych(PCB).

  • Uruchamianie i testowanie układów prototypowych.

  • Udział w procesie projektowym nowych urządzeń elektronicznych i modernizacja już istniejących.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.

  • Opracowanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – elektronika, automatyka, mechatronika lub pokrewne.

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność projektowania układów elektronicznych w tym wielowarstwowych obwodów drukowanych (PCB) dla szybkich sygnałów (100M-1Gbit, 4-10 warstw).

  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń mixed-signals w szczególności z FPGA, jak i z mikrokontrolerami, przetwornikami ADC, pamięciami zewnętrznymi.

  • Doświadczenie w projektowaniu zasilaczy impulsowych oraz przetwornic DC/DC.

  • Dobra, praktyczna znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej.

  • Doświadczenie w przygotowaniu projektu do produkcji, wraz z dokumentacją montażu.

Mile widziane

  • Znajomość układów FPGA;

  • Znajomość technik ochrony układów elektronicznych przed radiacją.

  • Umiejętność projektowania układów procesorów działających w gorącej redundancji.

  • Znajomość standardu SpaceWire.

  • Znajomość systemów kontroli wersji (np. GIT, SVN).

  • Biegła umiejętność lutowania komponentów SMD, przeprowadzania napraw i wprowadzania modyfikacji w trakcie uruchamiania/prototypowania urządzenia.

  • Umiejętność logiczne myślenia i wyciągania wniosków.

  • Praktyczna znajomość programu Altium Designer (16-19).

  • Znajomość programów do symulacji obwodów elektronicznych: LTspice.

  • Podstawowe umiejętności programowania w C oraz debugowania mikrokontrolerów.

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i efektywnego planowania oraz wykonywania testów.

  • Znajomość tematyki kosmicznej, w szczególności projektowania elektroniki dostosowanej do warunków środowiskowych spotykanych w misjach kosmicznych.

  • Znajomość zagadnień EMI/EMC.

  • Czynna umiejętność posługiwania się dokumentacją angielskojęzyczną.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej zaawansowanych firm technologicznych w Polsce z sektora kosmicznego.

  • Umowę o pracę, atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie.

  • Udział w tworzeniu nowoczesnej, macierzowej organizacji z sektora kosmicznego.

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zróżnicowanym, kompetentnym zespole o wysokim kapitale intelektualnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Creotech Instruments należy do czołówki najszybciej rosnących firm polskiego sektora kosmicznego. Realizujemy projekty we współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA) oraz dla polskich i zagranicznych podmiotów sektora kosmicznego.

Jeżeli dołączysz do naszego zespołu będziesz miał okazję brać udział w lotnym projekcie kosmicznym dla agencji kosmicznej.

Przewiń do profilu firmy