Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektronik - Projektant / Programista systemów wbudowanych

SIMEXO firmie

  • Wielopole 11, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SIMEX

Wielopole 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie schematów i projektów PCB,

  • tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery,

  • przeprowadzanie uruchomienia zaprojektowanych układów,

  • uzgadnianie i opracowywanie założeń technicznych,

  • nadzór nad procesem tworzenia dokumentacji techniczno – technologicznej.

Nasze wymagania

Nasze wymagane kompetencje to:

• wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne,

• praktyczna wiedza o analogowych i cyfrowych blokach urządzeń elektronicznych,

• znajomość pakietów: EAGLE, SPICE,

• znajomość C/C++, mile widziana znajomość asemblera,

• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• znajomość budowy i obsługi przyrządów pomiarowych,

• mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania i programowania układów opartych na procesorach 8-bit i/lub 32-bit,

• mile widziane doświadczenie w projektowaniu w pakiecie PADS.

Nasze wymagane cechy osobowościowe:

• umiejętność pracy w zespole,

• umiejętność myślenia analitycznego,

• samodyscyplina i systematyczność,

• kreatywność.

To oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość pracy w systemie Core Hours (9-14) i rozliczania godzin w dogodnym terminie,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowej wiedzy poprzez udział w konferencjach i szkoleniach oraz zdobywanie nowych doświadczeń i inicjację własnych koncepcji,

  • pracę w dobrze skomunikowanym miejscu z dużym placem parkingowym i specjalnym garażem dla rowerów,

  • pakiet benefitów: kartę Multisport, wspólne wyjazdy integracyjne, ubezpieczenie grupowe i inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników