Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektronik

GL Optic Polska Sp. z o.o. S.k

  • Puszczykowo

    Puszczykowo, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie elektroniki  na potrzeby urządzeń do pomiaru promieniowania optycznego oraz rozwój istniejących i wdrażanie nowych projektów elektroniki. Dodatkowo zajmuje się opracowywaniem założeń technicznych,  konceptów oraz wersji rozwojowych (deweloperskich), projektowanie schematów oraz płytek drukowanych oraz pisanie oprogramowania wbudowanego w języku C,

  • projektowanie modułów elektronicznych z uwzględnieniem specyfikacji technicznej, kosztów, jakości, kompatybilności elektromagnetycznej,

  • opieka merytoryczna  nad wdrożeniem projektu na etapie produkcji,

  • opieka nad dokumentacją techniczną - wprowadzanie zmian i aktualizacji,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu schematów oraz płytek drukowanych i pisaniu oprogramowania wbudowanego w języku C,

  • znajomość współczesnych architektur mikrokontrolerów oraz interfejsów komunikacyjnych typu UART, RS485, SPI, LVDS, USB, Ethernet,

  • znajomość zagadnień elektroniki analogowej oraz cyfrowej,

  • umiejętność programowania mikrokontrolerów 16, 32 bitowych np. architektury ARM,

  • doświadczenie w zakresie testów oraz znajomość zasad projektowania w celu spełnienia dyrektyw EMC, RED dla deklaracji CE,

  • znajomość systemów RTOS, linux na platformy embedded,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji,

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w przyjaznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,

  • system premii rocznych uzależniony od osiąganych celów.

O nas

GL Optic jest polsko - niemiecką firmą, która od ponad 10 lat w Puszczykowie pod Poznaniem w naszym centrum R&D projektuje i produkuje urządzenia do spektralnego pomiaru światła. Nasze urządzenia są stosowane do codziennej kontroli jakości światła w wielu firmach na całym świecie.