Oferta pracy

Inżynier Elektronik R&D

Medicalgorithmics S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Medicalgorithmics S.A.

Marynarki Polskiej 100

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie projektowanie i integracja rozwiązań elektronicznych stanowiących komponenty nowych wyrobów medycznych. Ze względu na złożoność produktów, możemy wyróżnić następujące obszary dla prac, w których potrzebujemy Twojego wsparcia to:

  • projektowanie wielowarstwowych PCB (4+) w środowisku Altium Designer

  • projektowanie układów analogowych (np. front end’y akwizycji danych biomedycznych, przetwornice AC/DC)

  • projektowanie układów mixed signals (obsługa i akwizycja danych z precyzyjnych przetworników ADC, czujników analogowych i cyfrowych i sprzęganie ich z systemami mikroprocesorowymi)

  • opracowywanie dedykowanych urządzeń do programowania i testowania wyrobów medycznych podczas procesu produkcyjnego i kontroli jakości

  • pisanie oprogramowania dla systemów wbudowanych (Firmware)

Nasze wymagania

  • Umiejętności interpersonalne służące dobrej współpracy w ramach zespołu Scrumowego oraz pomiędzy zespołami operującymi w innych dziedzinach (IT, NPI, Certyfikacja) na rzecz wdrożenia produktu na rynek

  • Praktyczna wiedza z zakresu projektowania urządzeń elektronicznych (domena cyfrowa, analogowa, mieszana) z uwzględnieniem DFM

  • Umiejętność projektowania wielowarstwowych obwodów drukowanych (preferowany pakiet Altium Designer)

  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych oraz analizy i interpretacji wyników

  • Wiedza z zakresu programowania i debugowania systemów mikrokontrolerowych (8/32bit)

  • Znajomość zagadnień związanych z EMC/ESD w projektowaniu urządzeń elektronicznych

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia symulacji w środowisku SPICE

  • Znajomość zagadnień związanych z produkcją oraz testowaniem zaawansowanych wyrobów elektronicznych

  • Umiejętność programowania na platformie PC (C++/C#/ etc.)

  • Doświadczenie w pracy w środowisku zwinnym

To oferujemy

  • Pracę nad produktami, które ratują życie i poprawiają jego komfort

  • Współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów i projektantów wyrobów medycznych

  • Elastyczne godziny pracy wraz z możliwością częściowej pracy zdalnej

  • Pracę w środowisku, w którym ceni się wiedzę i indywidualny charakter każdej osoby

  • Prezenty okolicznościowe z okazji ślubu, narodzin dziecka, urodzin oraz świąt

  • Kosz pełen owoców i warzyw 2x w tygodniu

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z zespołem

3

Decyzja

Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidyscyplinarnej grupie badaczy i developerów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.

Przewiń do profilu firmy

O zespole

Zajmujemy się projektowaniem wyrobów medycznych integrujących zwykle kilka systemów mikroprocesorowych, moduły radiowe (LTE, WiFi, Bluetooth), jak i dedykowane rozwiązania z dziedziny układów analogowych. Elektroniki nie wkładamy w kanciaste plastikowe puszki, ale integrujemy je z dedykowanymi obudowami opracowywanymi przez designerów. Rezultatem naszej pracy są urządzenia zintegrowane z wieloelementowym systemem teleinformatycznym służącym do diagnozowania serc pacjentów. Pracując z nami będziesz miał okazje nie tylko prototypować i projektować urządzenia elektroniczne, ale również obserwować, jak efekty Twojej pracy zamieniają się w realne wyroby, pomagające dbać o zdrowie ludzi w różnych miejscach świata.