Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier elektronik

DGS DIAGNOSTICS SP. Z O.O.

  • Rosówek

    Rosówek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie właściwej pracy sprzętu pomiarowego (modernizacje, konserwacje, naprawy, organizacja przeglądów).

  • Wykonywanie kalibracji wewnętrznej i organizacja kalibracji zewnętrznej.

  • Działania z zakresu elektroakustyki w tym, wykonywanie pomiarów oraz tworzenie systemów pomiarowych.

  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji stanowisk pomiarowych oraz procesów kalibracji.

  • Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji związanej z wykonywanymi zadaniami.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie techniczne, preferowane o profilu elektronika, telekomunikacja, informatyka;

  • posiadasz praktyczną znajomość elektroniki oraz podstaw akustyki;

  • posiadasz umiejętność obsługiwania narzędzi pomiarowych;

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej;

  • jesteś osobą odpowiedzialną, sumienną i potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę.

To oferujemy

  • pełne wsparcie od pozostałych członków zespołu;

  • pracujesz przy powstawaniu produktów, które niosą realną pomoc, konkretnym osobom;

  • rozwój zawodowy poprzez pracę z technologiami takimi jak (cyfrowe przetwarzanie sygnału, układy mikroprocesorowe, cyfrowe procesory sygnałowe, montaż w technologiach SMT i BGA);

  • wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego (oscyloskopy, analizatory widma, multimetry cyfrowe, zasilacze cyfrowe, generatory funkcyjne);

  • międzynarodowe środowisko oraz zespoły, co wpływa na ciągłe szlifowanie języka angielskiego;

  • poznasz skandynawską kulturę pracy – u nas nie ma dress code, cenimy czas prywatny, a do siebie nawzajem zwracamy się na "ty", bez wyjątków;

  • branża medyczna wymaga stałej dynamiki, aby spełniać wszystkie wymagania oraz oczekiwania konsumentów, dlatego gwarantujemy, że nie zabraknie Ci ciekawych i rozwojowych zadań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Dołącz do DGS Diagnostics i wspólnie z nami rozwijaj nową markę dla pracodawcy, który jest globalnym liderem na rynku instrumentów do diagnostyki słuchu. Jesteśmy w trakcie budowy naszej nowej siedziby w Rosówku. Za kilka miesięcy planujemy przenieść się do jednego z najnowocześniejszych budynków w rejonie, inwestycji na skalę światowego numeru 1 w branży, który wykorzystuje masę proekologicznych rozwiązań!

Jesteśmy po to by zmieniać na lepsze życie ludzi na całym świecie! Jako globalny lider na rynku instrumentów do diagnostyki słuchu tworzymy produkt od początku do końca- od fazy koncepcyjnej, poprzez rozwój, produkcję, dystrybucję, serwis i obsługę klienta.

W naszej codziennej pracy promujemy podejście ekologiczne, bo wierzymy, że każdy z nas może mieć pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko. Jednocześnie pasjonujemy się najnowszymi technologiami z dziedziny m.in. elektroniki, mechaniki, audiometrii.

Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam realizować z sukcesem cały proces, odpowiadając na potrzeby naszych klientów i spełniając wymogi zarówno branży medycznej oraz produkcji „high mix-low volume”.

Nasze plany zakładają też znaczący wzrost organizacyjny i budowę nowoczesnego kompleksu na miarę światowego lidera. Już w 2022 roku będziemy kontynuowali naszą działalność w Kołbaskowie.

Przewiń do profilu firmy