Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier elektronik - Stacje Ładowania EV

ENELION sp. z o.o.O firmie

  • Pana Tadeusza 50
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

ENELION sp. z o.o.

Pana Tadeusza 50

Gdańsk

Firma Enelion Sp. z o o. z siedzibą w Gdańsku zajmuje się opracowywaniem, rozwojem oraz produkcją terminali ładujących do pojazdów elektrycznych. Spółka również realizuje oprogramowanie do zarządzania ładowarkami oraz magazynami energii.

Firma istnieje od 2015 roku, zatrudnia 40 osób w większości na umowę o pracę i funkcjonuje na międzynarodowym rynku elektromobilności. Współpracujemy z wiodącymi firmami zagranicznymi, a sama firma jest na etapie intensywnego rozwoju.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie elektronicznych obwodów analogowych i cyfrowych
  • Projektowanie i analiza płytek PCB, dobór komponentów, definiowanie systemu z uwzględnieniem strat i generowanych szumów własnych
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Tworzenie prototypów oraz przeprowadzanie testów
  • Udział w spotkaniach koncepcyjnych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Doświadczenie w projektowaniu obwodów elektronicznych
  • Umiejętność pracy z oprogramowaniem projektowym - preferowane Altium Design
  • Umiejętność lutowania na poziomie podstawowym
  • Pożądana znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej będą dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Interesującą pracę w miłej atmosferze
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Rozwój w zakresie technologii używanych w EV
  • W pełni wyposażone stanowisko
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy, umiejętności i zaangażowania

Ogłoszenie archiwalne