Oferta pracy

Inżynier elektronik

INTITEK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

INTITEK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1 Maja 12

Starachowice

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Tworzenie i adaptacja modułów systemów
  • Programowanie sterowników
  • Programowanie komputerów pokładowych w autobusach miejskich
  • Programowanie układów logicznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Elektronika i Telekomunikacja)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub/i niemieckiego
  • Mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive

OFERUJEMY

  • Wsparcie na starcie
  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP lub B2B)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Profesjonalne szkolenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Elastyczny czas pracy
  • Kursy językowe

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Intitek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Abpa A.Baraniaka 88C, bud. D, 61-131 Poznań (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Intitek Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy