Oferta pracy

Inżynier Elektronik

Fitech Sp. z o.o.

  • Kościelna 5, Sucha Beskidzka
    Sucha Beskidzka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Kościelna 5

Sucha Beskidzka

Twój zakres obowiązków

  • pracujesz w zespole projektującym urządzenia testujące elektronikę na zlecenie klienta

  • uczestniczysz w pracach na wszystkich etapach realizacji projektu – od analizy potrzeb klienta poprzez przygotowanie i nadzorowanie procesu montażu urządzenia aż do uruchomienia i walidacji maszyny oraz wykonania kompletnej dokumentacji do projektu

  • tworzysz schematy elektryczne w programie EPLAN

  • rozwijasz istniejące projekty oraz wdrażasz nowe rozwiązania

  • okazjonalnie masz możliwość krótkich wyjazdów do klientów

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, telekomunikacja, mechatronika, automatyka, robotyka)

  • potrafisz projektować płytki PCB

  • potrafisz projektować schematy elektryczne

  • znasz środowisko EPLAN – potraktujemy to jako atut

  • znasz język programowania LabVIEW i/lub TestStand - potraktujemy to jako atut

  • minimum komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim - potraktujemy to jako atut

  • cechuje Cię duża samodzielność (praca koncepcyjna)

  • posiadasz umiejętność kreatywnego myślenia oraz wykazujesz się inicjatywą w rozwiązywaniu problemów

  • potrafisz i lubisz pracować w zespole

  • jesteś otwarty na nowe doświadczenia

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • duże wsparcie na etapie obejmowania nowego stanowiska – współpracę z ekspertami i pasjonatami elektroniki

  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata

  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia

  • atrakcyjne możliwości rozwoju i awansu zawodowego

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Fitech to firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i produkcją stanowisk robotyki i linii automatyki przemysłowej, a także dostarczająca rozwiązania dla testów in-circuit (ICT), funkcjonalnych (FCT), dedykowanego oprzyrządowania dla producentów urządzeń elektronicznych oraz rozwiązań software dla produkcji. Fitech prowadzi prace badawcze dla Smart Factory realizując zagadnienia z obszaru Industrial IoT oraz Sztucznej Inteligencji.

Przewiń do profilu firmy