Logo Pracuj.pl

Inżynier Elektronik

Fitech Sp. z o.o.O firmie

  • Sucha Beskidzka
    Sucha Beskidzka, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • pracujesz w zespole projektującym urządzenia służące do testowania
  • uczestniczysz w pracach na wszystkich etapach realizacji projektu – od analizy potrzeb klienta poprzez przygotowanie i nadzorowanie procesu montażu urządzenia aż do uruchomienia i walidacji maszyny oraz wykonania kompletnej dokumentacji do projektu
  • projektujesz schematy elektryczne
  • rozwijasz istniejące projekty oraz wdrażasz nowe rozwiązania
  • współpracujesz z innymi działami m.in. konstruktorów mechaniki, programistami
  • okazjonalnie masz możliwość krótkich wyjazdów do klientów

Nasze wymagania

  • znajomość elektroniki
  • potrafisz projektować schematy elektryczne
  • cechuje Cię duża samodzielność (praca koncepcyjna)
  • posiadasz umiejętność kreatywnego myślenia oraz wykazujesz się inicjatywą w rozwiązywaniu problemów
  • potrafisz i lubisz pracować w zespole
  • jesteś otwarty na nowe doświadczenia

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, telekomunikacja, mechatronika, automatyka, robotyka) lub w trakcie studiów
  • doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych i obwodów drukowanych
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń testujących
  • znajomość środowiska EPLAN
  • znajomość programów CAD (np. Altium Designer)
  • znajomość języka programowania LabVIEW i/lub TestStand
  • doświadczenie w pracy ze sprzętem laboratoryjnym
  • minimum komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim
  • zainteresowanie tematyką elektroniki

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • duże wsparcie na etapie obejmowania nowego stanowiska – współpracę z ekspertami i pasjonatami elektroniki
  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata
  • dostęp do wiedzy technicznej na temat szerokiej gamy wyrobów elektronicznych, w tym urządzeń codziennego użytku
  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia
  • atrakcyjne możliwości rozwoju i awansu zawodowego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Spotkanie z managerem i TLem

Fitech to firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i produkcją stanowisk robotyki i linii automatyki przemysłowej, a także dostarczająca rozwiązania dla testów in-circuit (ICT), funkcjonalnych (FCT), dedykowanego oprzyrządowania dla producentów urządzeń elektronicznych oraz rozwiązań software dla produkcji. Fitech prowadzi prace badawcze dla Smart Factory realizując zagadnienia z obszaru Industrial IoT oraz Sztucznej Inteligencji.

Inżynier Elektronik, Sucha Beskidzka