Oferta pracy

Inżynier Elektronik - Test Inżynier

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie nowych urządzeń elektronicznych

  • Udział w procesie wdrożenia produktów do masowej produkcji, a także ciągła poprawa jakości produkcji

  • Uruchamianie i testowanie prototypów

  • Współpraca z Inżynierami innych działów

  • Tworzenie schematów elektrycznych

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów na produkcji

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne – na kierunku elektronika, automatyka

  • Znane są Ci zagadnienia z obszaru elektroniki

  • Znasz język angielski, który pozwala na swobodną komunikację

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (w dziale Inżynierii lub Utrzymania Ruchu)

  • Dobrze organizujesz swoją pracę

  • Doświadczenie z wykorzystaniem umiejętności programistycznych w jednym lub kilku językach oprogramowania testowego: National Labs LabView, NI LabWindows CVI, NI TestStand, C ++, C

To oferujemy

  • Udział w rozbudowie fabryki i poznanie nowych linii, przeznaczonych pod elektryfikację

  • Szkolenie techniczne w fabryce

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Możliwość dofinansowania do dalszej edukacji

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników