Oferta pracy

Inżynier Elektronik

Astri Polska Sp. z o.o.O firmie

Astri Polska Sp. z o.o.

TB

Warszawa

Astri Polska jest wiodącą firmą polskiego sektora kosmicznego, specjalizującą się w dziedzinach elektroniki, optomechatroniki oraz aplikacji i usług satelitarnych. Firma jest polskim liderem pod względem zaangażowania w programy Europejskiej Agencji Kosmicznej. Dostarcza też dedykowane rozwiązania realizowane na zlecenie m.in.: Komisji Europejskiej (Europejska Agencja GNSS, Europejska Agencji Środowiska, Horizon 2020), Banku Światowego czy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Od powstania w 2010 r., Astri Polska zaangażowana była w ponad 50 projektów.

Astri Polska jest firmą Joint Venture pomiędzy Airbus Defence and Space i Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk (50% : 50%), powołaną w 2010 r, z siedziba w Warszawie.

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

  • projektowanie układów analogowych i cyfrowych
  • projektowanie obwodów drukowanych
  • udział w projektowaniu i testowaniu urządzeń elektronicznych
  • analizę wymagań technicznych
  • uruchamianie prototypów
  • tworzenie testów weryfikacyjnych
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Od kandydata oczekujemy:

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia technicznego na kierunku: elektronika, informatyka, automatyka, elektrotechnika lub pokrewnym
  • praktycznej znajomości układów analogowych i cyfrowych
  • dobrej znajomości Altium Designer
  • umiejętności obsługi przyrządów pomiarowych
  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej – wymóg konieczny

Mile widziana będzie również:

  • umiejętność programowania C/C++/Python
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych
  • umiejętność montażu SMD/THT
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń przeznaczonych na rynek komercyjny
  • zainteresowanie technologiami kosmicznymi lub chęć pracy w tej dziedzinie

Osobom zainteresowanym oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy współpracy lub innej (w zależności od oczekiwań kandydata)
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • zajęcia sportowe w ramach karty multisport
  • bezpłatny parking
  • miłą i życzliwą atmosferę pracy
  • interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole 40 osób
  • odpowiedzialność i autonomię
  • chillout zone
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Oświadczam, iż podając moje dane osobowe, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Astri Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Al. Krakowska 110/114, 02-256 Warszawa, jako administratora danych osobowych, w związku z moim uczestnictwem w postepowaniu rekrutacyjnym prowadzonym przez Astri Polska sp. z o.o. w zakresie wskazanym w powyższym życiorysie, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz na zarchiwizowanie ich dla przyszłych ewentualnych rekrutacji.

W związku z postępowaniem rekrutacyjnym udzielam także zgody na kontakt ze strony Astri Polska sp. z o.o.: (i) drogą mailową na podany w mojej aplikacji adres e-mail; (ii) drogą telefoniczną (kontakt telefoniczny), na podany w moim życiorysie numer telefonu – w celu informowania mnie o jego wynikach.

Oświadczam, iż rozumiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że przysługuje mi prawo dostępu do danych oraz prawo do ich poprawiania. Oświadczam również, iż przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, co jednak nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy