Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektronik

iPOS SAO firmie

iPOS SA

Franciszka Klimczaka 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z partnerami biorącymi udział w projektowaniu i produkcji urządzeń

  • Nadzór i ciągła poprawa efektywności i jakości produkcji naszych urządzeń

  • Dobór i testowanie zamienników komponentów używanych do produkcji

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników urządzeń i dział Serwisu

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i produkcyjnej

  • Udział w pracach wdrożeniowych rozwiązań produkowanych przez iPOS

Nasze wymagania

  • Nie musisz mieć wiedzy o rynku fiskalnym czy płatniczym - wszystkiego o naszej branży Cię nauczymy. Najważniejsze są Twoje obecne kompetencje. iPOS to miejsce dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne - elektronika, automatyka

  • Znasz zagadnienia z obszaru elektroniki

  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Potrafisz bardzo dobrze organizować swoją pracę

  • Jesteś samodzielny i potrafisz wykazywać inicjatywę w działaniu

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania do projektowania schematów i PCB

  • Wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu badań EMC, testów elektrycznych i temperaturowych prototypów

  • Wiedza z zakresu prawodawstwa i standaryzacji (dyrektywy UE, znakowanie CE)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B

  • Pracę w bardzo zgranym zespole, luźną i przyjazną atmosferę

  • Realny wpływ na rozwój produktu

  • Swobodę działania, możliwość testowania i realizowania pomysłów

  • Pracę na sprzęcie Apple

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

iPOS SA

Jesteśmy iPOS - twórcą inteligentnego kasoterminala z platformą umożliwiającą zarządzanie sklepem. Nasze rozwiązania kierujemy do małych i średnich przedsiębiorców prowadzących sprzedaż detaliczną. Zrealizowaliśmy projekt z ogromnym potencjałem, na który czeka 1,5 miliona potencjalnych klientów tylko na rynku polskim. Pracujemy w rozproszonym środowisku opartym o usługi w chmurze. Cenimy sobie elastyczny i dostosowany do własnych preferencji styl pracy i chętnie podzielimy się z Tobą naszym nieszablonowym podejściem. Poszukujemy utalentowanych i kreatywnych ludzi z pasją na stanowisko Inżynier Elektronik.

Przewiń do profilu firmy

Jak pracujemy?

  • Przede wszystkim zespołowo! :) Dotyczy to nie tylko produkcji urządzeń, ale całej firmy. Wspieramy się wzajemnie i dzielimy wiedzą, bo wszyscy gramy do jednej bramki

  • Zwinnie i projektowo - inspirujemy się metodologiami Scrum/Agile

  • Efektywnie - skupiamy się na dowożeniu wyników i realizacji celów

Czekamy na Twoje CV wraz z informacją oczekiwanym wynagrodzeniem netto (na rękę). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Kolejnym etapem rekrutacji będzie zaproszenie na rozmowę do naszego biura.