Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektronik

FLUENCE sp. z o.o.

  • Kolejowa 5/7, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Kolejowa 5/7

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jako Inżynier Elektronik w Fluence będziesz odpowiedzialny za różne zadania związane z montażem naszych produktów. Będziesz również pomagać naszemu działowi badań i rozwoju w jego codziennych działaniach. Będziesz ściśle współpracować z doświadczonym zespołem inżynierów, składającym się ze specjalistów w dziedzinie mechaniki optycznej i elektroniki.

Opis stanowiska:

• budowanie zespołów mechanicznych i elektronicznych laserów według instrukcji

• czuwanie nad stanami magazynowymi komponentów I identyfikowanie części do nabycia

• wsparcie zespołu RnD w codziennych zadaniach

• znajdowanie nieścisłości w instrukcjach montażu i umiejętność ich poprawienia,

• mile widziane doświadczenie w produkcji przemysłowej

Nasze wymagania

Czego oczekujemy?

• umiejętności budowania zespołów mechanicznych i elektronicznych,

• umiejętności montażu wiązek kablowych,

• znajomość j.angielskiego na poziomie, który powoli na swobodne czytanie i rozumienie instrukcji montażu napisane w języku angielskim,

• doświadczenie w lutowaniu ręcznym elementów SMT różnymi technikami i narzędziami,

• dobra organizacja pracy, zarówno samodzielnie jak i w zespole interdyscyplinarnym

• duża chęć do nauki i przekazywania wiedzy

Mile widziane:

• doświadczenie w stosowaniu systemów ERP i MES w produkcji

• umiejętność czytania schematów układów cyfrowych

• umiejętność montowania obwodów drukowanych z wykorzystaniem lutowania rozpływowego

• umiejętność testowania i identyfikowania wadliwych obwodów elektronicznych w środowisku produkcyjnym

To oferujemy

• Pracę na pełen etat

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Benefity - karta sportowa, prywatna opieka medyczna

• Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy

• Świetną lokalizację, niedaleko Dworca Zachodniego

O nas

Fluence jest młodą, szybko rozwijającą się polską spółką technologiczną rozwijającą zaawansowane technicznie lasery. Opracowujemy od podstaw, a następnie produkujemy lasery femtosekundowe w technologii światłowodowej oraz optoelektroniczne urządzenia do pomiarów promieniowania laserowego. Nasz zespół pracuje w przyjaznej, mało sformalizowanej atmosferze. Więcej informacji o nas możesz przeczytać na naszej stronie internetowej: https://fluence.technology/.