Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektronik

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy konstruującej i produkującej innowacyjne rozwiązania medyczne, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

    Nr ref.: IE/PC/2015

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Prace badawczo-rozwojowe związane z przetwarzaniem danych, takie jak: dobór i optymalizacja komponentów optoelektronicznych, oprogramowania niskiego poziomu, opracowywanie sposobów transmisji danych;
    • Podejmowanie działań mających na celu zwiększenie ergonomii użytkowania;
    • Rozwijanie i wdrażanie projektów optymalizujących procedury diagnostyczne i czasy badania;
    • Prace z wiązane z przetwarzaniem obrazów termograficznych;
    • Współpraca z koordynacja prac z podmiotami zewnętrznymi, w tym uczelniami technicznymi;
    • Wytwarzanie i kompletowanie dokumentacji inżynierskiej.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe inżynierskie - preferowane kierunki: inżynieria biomedyczna, optoelektronika, elektronika, mechatronika;
    • Min. roczne doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku;
    • Znajomość oprogramowania CAD (SolidWorks, Inventor, AutoCAD);
    • Mile widziana znajomość języków programowania, takich jak Matlab, C/C++, JavaScript;
    • Chęć doskonalenia wiedzy z zakresu innowacyjnych technologii stosowanych w medycynie;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Systematyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Możliwość uczestnictwa w nowatorskich, zaawansowanych technologicznie projektach;
    • Pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie;
    • Możliwość realnego rozwoju w ramach struktur firmy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl
    bottom