Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektronik

Astri Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Astri Polska Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie koncepcji techniczny i projektów systemów/produktów/usług EGSE (Electrical Ground Support Equipment - laboratoryjne systemy do testowania parametrów i funkcji komponentów satelity) we współpracy z Team Leaderami

  • analiza wymagań technicznych

  • projektowanie układów analogowych i cyfrowych

  • projektowanie obwodów drukowanych

  • udział w testowaniu urządzeń elektronicznych

  • tworzenie testów weryfikacyjnych

  • tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne z zakresu elektroniki, awioniki, lotnictwa, robotyki lub pokrewnym

  • co najmniej 4-5-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie inżynierii systemów elektronicznych

  • umiejętność analizy złożonej dokumentacji technicznej

  • praktyczna znajomość układów analogowych i cyfrowych

  • dobra znajomość Altium Designer

  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej – wymóg konieczny

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • dobre zrozumienie wszystkich aspektów rozwoju produktu od projektu do dostawy

  • umiejętność projektowania pod kątem EMC i certyfikacji CE

  • umiejętność programowania C/C++/Python

  • umiejętność montażu SMD/THT

  • zainteresowanie technologiami kosmicznymi lub chęć pracy w tej dziedzinie

To oferujemy

  • współpraca na podstawie umowy o pracę lub innej (w zależności od oczekiwań kandydata)

  • zajęcia sportowe w ramach karty Multisport

  • miła i życzliwa atmosfera pracy

  • interesująca praca w młodym i dynamicznym zespole 40 osób

  • odpowiedzialność i autonomia

  • możliwość rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska Starszego Specjalisty Elektronika, gdzie dana osoba objęłaby kierownictwo techniczne projektów EGSE

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Astri Polska jest wiodącą firmą polskiego sektora kosmicznego, specjalizującą się w dziedzinach elektroniki, optomechatroniki oraz aplikacji i usług satelitarnych (https://astripolska.pl/#portfolio). Firma jest polskim liderem pod względem zaangażowania w programy Europejskiej Agencji Kosmicznej. Dostarcza też dedykowane rozwiązania realizowane na zlecenie m.in.: Komisji Europejskiej (Europejska Agencja GNSS, Europejska Agencji Środowiska, Horizon 2020), Banku Światowego czy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Od powstania w 2010 r., Astri Polska zaangażowana była w ponad 50 projektów.

Astri Polska jest firmą Joint Venture pomiędzy Airbus Defence and Space i Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk (50% : 50%), powołaną w 2010 r, z siedziba w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy