Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektronik

ITENS s.c.

  • Nowohucka 1/10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ITENS s.c.

Nowohucka 1/10

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie specyfikacji dla projektowanej elektroniki

  • projektowanie, uruchamianie oraz badanie działania urządzeń elektronicznych z wykorzystaniem aparatury pomiarowej (schematy urządzeń, projekty PCB, listy komponentów, layouty)

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi (klienci, dostawcy, laboratoria certyfikujące)

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektroniczne

  • wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych

  • umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym (multimetr, oscyloskop, generator, analizator logiczny)

  • praktyczna umiejętność lutowania, modyfikacji prototypów

  • programowanie mikrokontrolerów w języku C, ASM w IAR EW; bez systemu albo FreeRTOS

Mile widziane

  • wiedza z zakresu układów mikrokontrolerów i procesorów ARM, Cortex M0/3/4, AVR

  • wiedza z zakresu przetwornic DCDC i ACDC niskich mocy

  • znajomość programu do projektowania schematów i PCB: CADstar firmy Zuken, Eagle

  • wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu badań EMC, testów elektrycznych i temperaturowych prototypów

  • wiedza z zakresu prawodawstwa i standaryzacji (dyrektywy UE, znakowanie CE, UL)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia, bieżących umiejętności i postępów w ich rozwijaniu

  • przejrzysty system motywacyjny

  • możliwość rozwoju zawodowego: dostęp do szkoleń zawodowych i językowych

  • udział w międzynarodowych projektach (wymiana doświadczeń podczas wyjazdów zagranicznych)

  • wsparcie merytoryczne z możliwością poszerzania wiedzy, korzystania z doświadczenia zespołu

  • dostęp do najnowszych technologii

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę w młodym zespole

  • wyjazdy / wyjścia integracyjne

  • kartę Multisport

  • pracę w nowoczesnym budynku, z parkingiem dla zmotoryzowanych i rowerzystów (siedziba firmy usytuowana jest w spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanej z obwodnicą Wrocławia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

ITENS s.c.

Firma Itens z siedzibą we Wrocławiu, to zespół ludzi doceniających wartość pracy płynącą z pracy zespołowej, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych. Zajmujemy się projektowaniem: elektroniki, oprogramowania systemów wbudowanych oraz wysokiej jakości aplikacji webowych. Nasza praca oparta jest na wiedzy, długoletnim doświadczeniu w branży IT oraz dojrzałych procesach.

„Nie ma wspaniałego oprogramowania bez wspaniałego zespołu” - Itens

Przewiń do profilu firmy

Informacje o rekrutacji

  • Prosimy o CV w języku polskim i angielskim lub niemieckim wraz ze zdjęciem.

  • W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.itens.pl.