Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier elektroniki

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SatRevolution S.A. to pierwsza polska spółka nowych technologii, specjalizująca się w projektowaniu i seryjnej produkcji sztucznych satelitów na potrzeby międzynarodowych agencji kosmicznych oraz innych podmiotów z sektora prywatnego i publicznego. SatRevolution prowadzi również prace badawcze nad innymi rozwiązaniami z zakresu technologii kosmicznych.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Mejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie elektronicznych obwodów analogowych i cyfrowych,
    • Projektowanie i analiza płytek PCB, dobór komponentów, definiowanie systemu z uwzględnieniem strat i generowanych szumów własnych,
    • Przygotowywanie dokumentacji,
    • Tworzenie prototypów oraz przeprowadzanie testów,
    • Udział w spotkaniach koncepcyjnych projektów,
    • Przygotowywanie planów prac nad systemami satelitarnymi.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w projektowaniu obwodów elektronicznych,
    • Umiejętność pracy z oprogramowaniem projektowym - preferowane Autodesk Eagle,
    • Umiejętność lutowania na poziomie podstawowym,
    • Pożądana znajomość obsługi sprzętu RF, takiego jak generatory sygnałów, analizatory widma, mierniki mocy, wzmacniacze itp.,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
    • Zaangażowanie,
    • Inicjatywa oraz konsekwencja w działaniu,
    • Umiejętność pracy zespołowej.

    Kandydatom oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość rozwoju w polskiej firmie o zasięgu globalnym,
    • Rozwój w zakresie technologii używanych w przemyśle „New Space”,
    • Możliwość awansu oraz rozwoju osobistego,
    • W pełni wyposażone stanowisko pracy,
    • Pakiet socjalny oraz wyżywienie (śniadania i obiady),
    • Ubezpieczenie zdrowotne,
    • Przyjazną i niepowtarzalną atmosferę.

    Więcej na naszej stronie internetowej: http://www.satrevolution.com/pl
    oraz https://www.facebook.com/satrevolutionSA/

    Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV) za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SatRevolution S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SatRevolution S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Stabłowickiej 147, 54-066 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.