Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk / Automatyk

Bota Technik Sp. z o.o. sp. kom.O firmie

  • Nowy Świat 38c, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bota Technik Sp. z o.o. sp. kom.

Nowy Świat 38c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Firma branży morskiej związanej z serwisem okrętowych urządzeń napędowych poszukuje Inżyniera Elektryka/Automatyka.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne wyższe (kierunki: automatyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz podejmowania decyzji pod presją czasu

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność

  • bezwzględna dbałość o terminowość wykonania projektu z zachowaniem najwyższych standardów jakości usługi

  • znajomość pracy z komputerem, mile widziana umiejętność obsługi programów CAD

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych

  • mile widziana umiejętność z dziedziny projektowania nowych układów elektrycznych oraz adaptacji nowych do starych

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie posiadającej międzynarodowe autoryzacje z branży napędowej.

  • atrakcyjne zarobki

  • ciekawą i niemonotonną pracę w kreatywnym zespole

  • możliwość kształcenia i kontakt z najnowszymi osiągnięciami techniki morskiej w dziedzinie napędów

  • możliwość tworzenia własnych rozwiązań projektowych

  • aktywny udział w planowaniu i realizacji projektów instalacji i uruchomieniach nowych urządzeń

BOTA TECHNIK działa w wyjątkowej branży serwisów i budowy morskich systemów napędowych. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i kompetencji zespołu specjalistów. Każdy z ponad 80 pracowników firmy jest równie ważny, bo wnosi do naszych działań dodatkową wartość, inne spojrzenie i wiedzę, która decyduje o solidności naszych rozwiązań. Zakończony projekt to sukces nie tylko firmy, ale i każdego z nas. Zapewniamy pakiet szkoleń, by pracownicy podnosili swoje kwalifikacje. Inwestujemy w rozwój technologiczny, ale najcenniejszą inwestycją zawsze będzie ta w ludzi.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

•Gdańsk – Osowa, ul. Nowy Świat 38C (nowoczesny biurowiec z halą serwisową i pełnym zapleczem socjalnym)

•stocznie/porty w kraju

•serwis międzynarodowy

Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert (wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji) drogą elektroniczną klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.