Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk - Automatyk

Hitin Sp. z o.o.O firmie

  • Szopienicka 62, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hitin Sp. z o.o.

Szopienicka 62

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla układów sterowania i automatyki przemysłowej,

  • Projektowanie i uruchamianie układów sterowania i automatyki maszyn, linii transportowych/przenośnikowych itp.,

  • Programowanie sterowników PLC (głównie Siemens S7), paneli HMI,

  • Przeglądy oraz serwis układów sterowania i automatyki przemysłowej,

  • Nadzór inżynierski nad realizacją powierzonych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika / automatyka / elektronika,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (mile widziana znajomość ePlan lub SEE Electrical),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Samodzielność i terminowość w realizacji zadań,

  • Podstawowa znajomość sterowników PLC (preferowane Siemens Simatic S7).

Mile widziane

  • Świadectwo SEP nie jest wymagane (zapewniamy jego zdobycie) ale jego posiadanie będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (system bezzmianowy),

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Wdrożenie, zdobycie doświadczenia w przemyśle, kontakt z najnowszymi rozwiązaniami i możliwość dalszego rozwoju,

  • Możliwość zdobycia zaświadczenia SEP, uprawnień UDT,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (uczestnictwo w warsztatach, szkoleniach),

  • Premie okolicznościowe, premie za wyniki, świadczenia urlopowe itp.,

  • Zatrudnienie od zaraz (kontynuacja studiów zaocznych czy wieczorowych nie stanowi problemu).

O nas

Firma HITIN powstała w 1992 roku. Głównymi obszarami naszej działalności są: elektronika przemysłowa - produkcja serii zabezpieczeń termicznych RTT dla transformatorów suchych i żywicznych, automatyka i robotyka przemysłowa, remonty i naprawy oraz modernizacje maszyn i urządzeń elektrycznych, transformatorów. Prowadzimy serwis maszyn i urządzeń elektrycznych, systemów automatyki i transportu wewnętrznego. Jesteśmy integratorem systemów automatyki przemysłowej.