Logo Pracuj.pl

Inżynier Elektryk / Automatyk

Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie systemów sterowania do okrętowych systemów ochrony przeciwpożarowej
  • wsparcie w obszarze komponentów automatyki dla procesu tworzenia ofert technicznych dla klienta
  • przygotowywanie dokumentacji elektrycznej
  • prowadzenie projektu w obszarze automatyki we współpracy z głównym inżynierem projektu, klientem, towarzystwem klasyfikacyjnym oraz wewnętrznymi działami firmy
  • przeprowadzanie testów wewnętrznych systemów sterowania
  • przygotowywanie programów do systemów bazujących na sterownikach przy użyciu gotowych szablonów
  • przeprowadzanie inspekcji technicznych lub nadzorowanie procesu instalacji systemów na statku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym, automatycznym lub pokrewnym
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników (B&R/AB/Siemens/SAIA)
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w projektowaniu systemów automatyki/elektryki
  • Rzetelnej wiedzy ogólnotechnicznej
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności obsługi programu Autocad 2D, See Electrical.
  • Uprawnienia SEP E do 1 Kv
  • Umiejętności pracy w zespole, systematyczności, zaangażowania.

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • możliwość pracy zdalnej
  • pracę w młodym zespole, w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • miłą i przyjazną atmosferę gdzie wszyscy się szanują i z chęcią współpracują
  • przeszkolenie/wdrożenie do nowych obowiązków
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych w codziennej pracy
  • program szkoleń
  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover
  • ubezpieczenie na życie i inne świadczenia socjalne
  • prywatny plan emerytalny
  • bezpłatny dowóz do Stobna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku

Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.

Survitec Fire Solutions Poland Sp z.o.o.należy do grupy kapitałowej Survitec Group Ltd. Jesteśmy największym dostawcą produktów oraz usług bezpieczeństwa w branży morskiej, lądowej, obronnej i lotniczej. Survitec zatrudnia 3000 pracowników w 100 krajach świata, posiada około 500 stacji serwisowych obsługujących ponad 2000 portów oraz 7 lokalizacji przemysłowych.

Drogi inżynierze!

Jeśli potrzebujesz nowych wyzwań i ciekawej pracy w międzynarodowym środowisku gdzie będziesz mógł rozwijać i zdobyć nowe kompetencje MARINE i OFFSHORE, poznać i pracować z ludźmi z odległych krańców świata, być częścią młodego, ambitnego i wspierającego się zespołu specjalistów to zgłoś się do nas!

Aplikacja

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim do dnia 25.06.2021 za pomocą przycisku aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych ofert.

Inżynier Elektryk / Automatyk, Szczecin