Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektryk Automatyk

  • Zielonka, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inżynier Elektryk Automatyk (k/m)
    Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

    Twoje Zadania:

    • Projektowanie schematów elektrycznych w programie E3.
    • Programowanie sterowników PLC - BECKHOFF.
    • Konfiguracja magistrali EtherCat.
    • Projektowanie i budowa stanowisk testowych.
    • Zarządzanie dokumentacją projektową.

    Twój Profil:

    • Wykształcenie wyższe techniczne energoelektroniczne, elektryczne lub elektroniczne.
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Umiejętność projektowania i tworzenia schematów elektrycznych w programie E3 (lub podobnym).
    • Znajomość podobnego typu oprogramowania (np. e-Plan) będzie dodatkowym atutem.
    • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole projektowym.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Twoje Benefity:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami.
    • Pracę w międzynarodowym i interdyscyplinarnym zespole projektowym.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa, premia roczna uzależniona od wielkości zysku Spółki, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie.
    • W pełni wyposażoną siłownię oraz pokój relaksu z playstation oraz goglami VIVE do regeneracji sił i odpoczynku.

    TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF?
    Czekamy na Twoją aplikację.

    Kontakt:

    TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.
    Marecka 47
    05-220 Zielonka
    Polska