Oferta pracy

Inżynier Elektryk

ABB Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.
W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Jako Inżynier Elektryk będziesz odpowiedzialny za wsparcie Inżyniera Projektu w projektowaniu i opracowywaniu dokumentacji elektrycznej dla systemów i rozdzielnic niskiego napięcia.

Inżynier ElektrykNumer ref.: PL77323712_E1

Twoje obowiązki

  • Przygotowywanie koncepcji i rozwiązań elektrycznych dla systemów niskonapięciowych na podstawie specyfikacji klienta i dostępnej dokumentacji
  • Dobór urządzeń, opracowanie schematów z wykazami części elektrycznych oraz przygotowanie dokumentacji rozdzielnic zgodnie z normami i wymaganiami projektowymi
  • Nadzór nad realizacją projektu oraz wsparcie Inżyniera Projektu w ostatecznym odbiorze proponowanych rozwiązań elektrycznych przez klienta
  • Tworzenie i aktualizowanie baz danych o nowe artykuły, makra i typowe diagramy
  • Udział w opracowywaniu nowych rozwiązań oraz definiowaniu i wdrażaniu nowych pomysłów na projektowanie elektryczne

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe w zakresie Elektrotechniki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy zespołowej i dostosowania się do powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy pod presją i dotrzymywania terminów
  • Wysoka samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Silna motywacja, chęć do nauki, poszerzania wiedzy i umiejętności technicznych
  • Mile widziane będzie doświadczenie projektowe w zakresie rozdzielnic niskiego napięcia oraz doświadczenie w posługiwaniu się programem EPLAN Electric P8

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Multikafeteria

Ogłoszenie archiwalne