Inżynier Elektryk ds. Wsparcia Sprzedaży Napędów ABB

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • Specjalista
  • 15.06.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 15.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Aleksandrów Łódzki
    W związku z dynamicznym rozwojem organizacji i chęcią podtrzymania konkurencyjnej pozycji na rynku, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Inżynier Elektryk ds. Wsparcia Sprzedaży Napędów ABB. Osoba pracująca na tym stanowisku dołączy do Lokalnej Grupy Produktowej (Napędy Średniego Napięcia). Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za dostarczanie eksperckiej wiedzy technicznej na etapie przygotowywania ofert dla klientów z całej Europy.
    Zadania:
    • Wsparcie działu sprzedaży ABB na etapie przygotowywania oferty sprzedażowej, poprzez opracowanie najefektywniejszych rozwiązań dostosowanych do wymagań klienta;
    • Dostosowanie proponowanych rozwiązań do wymagań klienta pod kątem kosztowym i technicznym z uwzględnieniem czasu potrzebnego na realizację zamówienia;
    • Wsparcie procesu wyceny oferty przy wykorzystaniu wiedzy produktowej;
    • Przygotowanie dokumentacji i prezentacji produktowej proponowanego rozwiązania;
    • Wsparcie zespołu realizującego zamówienie pod kątem wiedzy technicznej.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika);
    • Zainteresowanie obszarem napędów średniego napięcia poparte wiedzą teoretyczną;
    • Doświadczenie zawodowe: minimum praktyki i staże lub wyjazdy zagraniczne w ramach wymiany studenckiej;
    • Biegła znajomość języka angielskiego;
    • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu zadań;
    • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
    • Stanowisko może wymagać sporadycznych podróży (do 10% czasu pracy).

    Oferujemy:

    • Interesująca pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiaząnia i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.