Oferta pracy

Inżynier Elektryk / Electrical Engineer

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie zakresu prac dla systemów elektrycznych

  • Projektowanie systemów elektrycznych w oparciu o normy i wymagania Klienta

  • Specyfikacja i selekcja urządzeń\systemów elektrycznych do zastosowań w strefie zagrożonej wybuchem

  • Współpraca z innymi branżami w celu realizacji zadań projektowych

  • Tworzenie i sprawdzanie dokumentacji projektowej, m.in.: studium koncepcyjne, dokumenty wykonawcze, rysunki, raporty, obliczenia

  • Udział w testach odbiorowych (FAT) systemów i urządzeń elektrycznych

  • Współpraca z działami planowania i zakupów

  • Udział w procesie składania ofert

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość systemów niskiego i średniego napięcia

  • Znajomość zagadnień specyfikacji i selekcji urządzeń i systemów elektrycznych

  • Znajomość typowych dokumentów projektowych i cyklu projektowego

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole specjalistów

  • Mile widziane:

  • Umiejętność wykonywania obliczeń dla systemów oświetlenia i systemów ogrzewania elektrycznego

  • Doświadczenie w doborze urządzeń do stery zagrożonej wybuchem (ATEX)

To oferujemy

  • Cenne doświadczenie projektowe w branży Oil&Gas, dla obiektów typu „offshore’ (platformy wiertnicze)

  • Możliwość zdobywania dalszego doświadczenia w środowisku specjalistów

  • Możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia, w tym szkolenie niezbędne do pracy na obiektach typu „offshore”, w rejonie Norweskiego Szelfu Kontynentalnego

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Bardzo przyjazną atmosferę w biurze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • doświadczenie inżynierskie w sektorze Oil&Gas

  • firmowe apartamenty w górach

  • bardzo przyjazna atmosfera w pracy

  • gifts: ślub pracownika, narodzenie dziecka

  • multisport

APPLY Poland Sp. z oo. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

UWAGA: Wkrótce otwieramy nasze nowe biuro na Śląsku!

W związku z rozwojem firmy i uzyskaniem wieloletnich umów ramowych na obsługę projektową ponad 10 platform wiertniczych (Equinor, ENI, Lundin), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy