Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk – Fotowoltaika

SOLAR SMART sp. z o.o.O firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Solar Smart Sp. z o.o. powstała w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia ludzi mających wspólną pasję. Tą pasją jest Fotowoltaika - najprostsza i najbardziej dostępna forma wywarzania energii elektrycznej dla każdego.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych,
  • Dobór rozwiązań technicznych i tworzenie ofert dla danego klienta - w tym wizualizacji instalacji na podstawie projektu budynków,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej wraz z dokumentami zgłoszeniowymi do OSD,
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej instalacji fotowoltaicznych,
  • Wykonywanie inspekcji i audytów instalacji fotowoltaicznych, zarówno przed jak i po wykonawczych
  • Techniczna obsługa klienta.

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektryczne ( wydział: elektryczny, energetyczny, ochrona środowiska lub pokrewne)
  • Doświadczenie w przygotowaniu projektów elektrycznych, doborze komponentów
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność rozwiązywanie problemów technicznych
  • Umiejętność zarządzania czasem i nadawania zadaniom odpowiednich priorytetów
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach w branży fotowoltaicznej
  • Uprawnienia SEP E do 1 kW
  • znajomość PV SOL i AutoCAD

Zatrudniając nowego członka zespołu Solar Smart nastawiamy się na długoterminową współpracę, jednocześnie oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy oraz posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
  • Profesjonalny system szkoleniowy i program wdrożeniowy,
  • Nowoczesne narzędzia IT, dedykowany system CRM
  • Wysokiej klasy narzędzia pracy: w tym min. Smartphone, Ultrabook.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV z aktualną klauzulą RODO.

Ogłoszenie archiwalne