Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier elektryk

Grupa LOTOS S.A.O firmie

  • Elbląska 135

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naj nie bierze się znikąd. Za sukcesem Grupy LOTOS stoi sztab specjalistów, pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Dzięki najnowocześniejszym instalacjom w Europie nasza firma przerabia ponad 10 mln ton ropy rocznie. Jesteśmy liderem branży paliwowej, dbamy o bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju, jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie.

Inżynier elektrykNumer ref.: 25/GL/21

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

  • przygotowanie harmonogramów remontowych oraz przeglądowych infrastruktury elektroenergetycznej dla zakładu hydrokrakingu
  • zlecanie, nadzorowanie i rozliczanie remontów infrastruktury elektroenergetycznej na podległym rejonie
  • usuwanie awarii w zakresie branży elektrycznej
  • udział w realizacji wybranych zadań inwestycyjnych w zakresie branży elektrycznej

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • wykształcenie wyższe mgr inż., preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, elektroenergetyka i pokrewne
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych
  • posiadanie uprawnień energetyczne z zakresu eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych o napięciu powyżej 1kV.
  • zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych w zakresie elektrycznych obwodów sterowania, sygnalizacji i zabezpieczeń
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • opanowanie i umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych
  • dobre radzenie sobie ze stresem
  • umiejętność współpracy zespołowej

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • umowa o pracę
  • interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet Benefitów:
    - opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
    - Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
    - możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS
    - firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team
  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

Ogłoszenie archiwalne