Inżynier Elektryk

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad sprawnością techniczną urządzeń energetycznych - stacji transformatorowych, rozdzielni elektrycznych, agregatów prądotwórczych itp.

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i systemową dla obszarów elektrycznych;

  • Analizowanie zdarzeń awarii elektrycznych, problemów związanych z jakością zasilania oraz wsparcie zespołu UR dla krytycznych awarii elektrycznych;

  • Udział w tworzeniu list kontrolnych, analiza wyników pomiarów stanu urządzeń;

  • Koordynacja prac specjalistycznych służb zewnętrznych;

  • Tworzenie i modyfikacja schematów elektrycznego dla projektów wewnętrznych;

  • Wsparcie dla projektów Capex w zakresie opracowania specyfikacji i udziału w uruchomieniu;

  • Realizacja ustalonych wskaźników efektywności KPI (elektrycznych) oraz obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej;

Nasze wymagania

  • 2-4 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w zakładach produkcyjnych w obszarze elektrycznym, utrzymania ruchu, utrzymania infrastruktury elektrycznej;

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryk, energetyk);

  • Uprawnienia SEP G1 E, D oraz uprawnienia dozorowe powyżej 1kV

  • Praktyczna znajomość przemysłowych instalacji elektrycznych i systemów sterowania maszyn;

  • Znajomość zasad budowy i działania rozdzielni NN i SN

  • Znajomość programu Eplan, Autocad - mile widziane;

  • Znajomość języka angielskiego i polskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy

  • (pierwsza umowa na 12 miesięcy)

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej ( nowoczesny i zautomatyzowany proces produkcyjny);

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy;

  • możliwość pracy hybrydowej - w zależności od stanowiska;;

  • Benefit zimowy i letni;

  • Nagroda roczna;

  • Dofinansowanie wyprawki szkolnej;

  • Dofinansowanie posiłków w stołówce na terenie firmy;

  • Prywatna opieka medyczna ( podstawowy pakiet za 1 zł ) ;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Program Pracowniczych Planów Emerytalnych ( w całości finansowany przez pracodawcę – 4% wynagrodzenia podstawowego );

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szeroki pakiet szkoleń;

  • Realne możliwości awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych;

  • Program poleceń pracowniczych - 2000 zł brutto za skuteczne polecenie pracownika;

  • Bezpłatny parking na terenie zakładu;

  • Dogodna lokalizacja – Gliwice (Łabędy, Strefa Ekonomiczna).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy swoją rolę w tworzeniu przyszłości dla jutra.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Gliwicach, prowadzimy rekrutację na stanowisko Inżyniera Elektryka, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad dokumentacją techniczną i systemową dla obszarów elektrycznych, modyfikowanie schematów elektrycznych dla projektów wewnętrznych.

Inżynier Elektryk ściśle współpracuje z kierownikiem utrzymania ruchu oraz kierownikiem inżynierii, wspierając zespół capex w projektach związanych z rozbudową zakładu.

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Przewiń do profilu firmy