Logo Pracuj.pl

Inżynier - Elektryk

TBM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (wcześniej TBM Software Sp. z.o.o.)O firmie

  • Gorlice
    Gorlice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór i koordynacja prac wykonania instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • zapewnienie wsparcia technicznego,
  • wykonywanie zestawień, przedmiarów i kosztorysów,
  • wykonywanie szkiców i schematów w CAD dla potrzeb realizacji inwestycji,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zamówień i zapytań ofertowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku elektrycznym
  • znajomość zagadnień z zakresu branży elektrycznej i teletechnicznej,
  • wymagana znajomość oprogramowania CAD, Office, Excel,
  • motywacja do pracy, chęć do nauki i rozwoju, rzetelność,
  • gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;
  • uprawnienia SEP D+E,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie na budowie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • samodzielność na stanowisku,
  • możliwość doskonalenia i rozwijania swoich umiejętności, szkolenia,
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji przy pracach technologii scenicznych,
  • karta MultiSport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

TBM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (wcześniej TBM Software Sp. z.o.o.)

Jesteśmy firmą realizującą inwestycje budowlane w sektorze zamówień publicznych. Kompleksowo wykonujemy remonty, rozbudowy oraz budujemy od podstaw obiekty użyteczności publicznej w tym ośrodki kultury i teatry. Zakres naszych prac obejmuje dodatkowo wyposażenie techniczne budynków oraz małą architekturę. Specjalizujemy się w projektowaniu i instalowaniu technologii scenicznych w szczególności mechaniki scenicznej, systemów oświetlenia i nagłośnienia scenicznego. Firma działa na terenie całego kraju.

Inżynier - Elektryk, Gorlice