Oferta pracy

Inżynier elektryk / Inspektor nadzoru inwestorskiego

Anwim S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
MOYA SIEĆ STACJI PALIW

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 260 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!
Inżynier elektryk/Inspektor nadzoru inwestorskiego
(budowa i modernizacja stacji paliw)Numer ref.: delegacje na terenie całego kraju

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny,
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia.

Zadania

  • koordynacja prac projektowych w zakresie instalacji elektroenergetycznych stacji paliw,
  • wprowadzenie instalacji fotowoltaicznych jako źródła zasilania stacji paliw,
  • nadzór robót z zakresu instalacji elektroenergetycznych stacji paliw,
  • analiza dokumentacji technicznej pod kątem kompletności, poprawności i możliwości optymalizacji,
  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów,
  • akceptacja materiałów/urządzeń,
  • koordynacja dostaw inwestorskich,
  • inwentaryzacja obiektów,
  • weryfikacja dokumentacji odbiorowej i powykonawczej,
  • udział w obiegu dokumentów w biurze i ich dystrybucja,
  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrycznym lub elektroenergetycznym,
  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • doświadczenie przy realizacji robót instalacyjnych,
  • znajomość zagadnień i technologii z zakresie instalacji elektroenergetycznych stacji paliw oraz instalacji fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość przepisów prawnych i technicznych w zakresie realizowanych inwestycji, w tym: Ustawy Prawo Budowlane, stosowne rozporządzenia, KPA, Prawo Ochrony Środowiska,
  • doświadczenie w sporządzaniu obmiarów i kosztorysowaniu,
  • znajomość oprogramowania: AutoCad, Norma Pro, Office,
  • operatywność, sumienność i dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz ze zdjęciem
w terminie 14 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia
za pomocą przycisku Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

ANWIM S.A. ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!!!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy