Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier elektryk/ Inżynier automatyk

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Inżynier elektryk/ Inżynier automatykNumer ref.: IEA/01/2021/PLO/AZ

Zadania:

  • Utrzymanie sprawności maszyn, urządzeń oraz instalacji w obszarze elektryki i automatyki,
  • Doskonalenie i optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Koordynowanie pracy zespołu elektryków i automatyków,
  • Tworzenie instrukcji i procedur technicznych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe min. inżynierskie na kierunku automatyka, elektronika, mechatronika lub pokrewne,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP gr 1 i 2 eksploatacja i dozór,
  • Znajomość sterowników PLC, falowników, układów pneumatycznych i hydraulicznych.

Oferujemy:

  • Miejsce pracy Otwock
  • Umowę o pracę bezpośrednio w strukturach międzynarodowej firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • Pracę od poniedziałku w skróconych godzinach: poniedziałek- wtorek 8-15:45, środa- piątek 8-14:30
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, nagrody jubileuszowe, 13 pensje, PPE,
  • Stabilizację zawodową,
  • Darmowy transport po trasie Warszawa- Garwolin- Otwock.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w poniższy odnośnik:

Ogłoszenie archiwalne