Inżynier Elektryk

VEOLIA WSCHÓD

  • Jasło

    Jasło, podkarpackie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 26 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja obowiązków nałożonych na operatora lokalnego systemu dystrybucyjnego w Zakładzie Jasło

  • sporządzenie i analiza rozliczeń w zakresie zakupu, zużycia i sprzedaży energii elektrycznej, współudział w planowaniu i realizacji modernizacji, remontów, konserwacji i przeglądów (sieć nN, SN, WN),

  • współudział w kosztorysowaniu zadań remontowych i modernizacyjnych wraz z analizami opłacalności, przygotowywanie wniosków zakupowych,

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej (schematy, instrukcje, rejestry itp.) oraz bieżąca aktualizacja strony OSDn,

  • przyjmowanie i opiniowanie wniosków o przyłączenie do sieci elektroenergetycznej, sporządzanie danych pod kątem podatku akcyzowego od energii eklektycznej oraz opłat zastępczych

  • Sporządzenie miesięcznych bilansów energetycznych w zakresie wytwarzania oraz dystrybucji ciepła Zakładu Jasło.

  • Sporządzanie danych pod kątem sprawozdawczości wewnętrznej (dla grupy Veolia) oraz zewnętrznej (GUS, ARE, URE. PSE, PGE).

  • Wprowadzanie i analiza danych generowanych w aplikacji informatycznych.

  • Nadzór nad terminowością przeglądów i pomiarów elektrycznych, budowlanych i ppoż.

  • Współudział w tworzeniu planów budżetowych: elektrycznych, energetycznych i finansowych (w zakresie produkcji, zakupu i sprzedaży).

  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi czynnościami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym, energetycznym, mechanicznym.

  • Znajomość zagadnień energetyki cieplnej, posiadanie uprawnień energetycznych Grupa 2 z zakresu eksploatacji. Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, samodzielność w działaniu, zdolność podejmowania decyzji.

  • Mile widziana znajomość przepisów BHP p.poż.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje