Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk

ALSTOM ZWUS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Modelarska 12

Wełnowiec

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej dla rodziny produktów związanych z bezpieczeństwem kolejowym (instrukcje produkcyjne, wytyczne projektowania oraz rysunki złożeniowe)

  • Weryfikacja i wdrożenie rozwiązań w praktycznym zastosowaniu

  • Współpraca z innymi działami m.in. zespoły mechaniczne, programistyczne, bezpieczeństwa itd.

  • Wkład w opracowanie specyfikacji i architektury sprzętu, we współpracy z menedżerem produktu i architektem systemu, dla nowo zaprojektowanych rozwiązań

  • Aktywna rola podczas procesu projektowania nowych rozwiązań

  • Nadzorowanie realizacji prototypów przez zespół produkcyjny

Nasze wymagania

  • Inżynier/magister inżynier elektrotechnika/elektronika lub pokrewne

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe na stanowisku projektowania elektrycznego/elektronicznego

  • Wysoka dbałość o szczegóły przy skrupulatnym podejściu do dokumentacji i analitycznego sposobu myślenia

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • Umiejętność współpracy z wielofunkcyjnymi zespołami

  • Angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży kolejowej lub w branży o podobnych wymaganiach bezpieczeństwa (lotnictwo, motoryzacja, wojsko)

  • Znajomość zagadnień związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną (EMC)

  • Znajomość programów CAD (np. Solid Edge, Altium Designer)

To oferujemy

  • Elastyczny początek dnia

  • Umowa o pracę z ulgą podatkową z tytułu praw autorskich

  • Międzynarodowe projekty i środowisko pracy z przyjazną atmosferą

  • Platforma szkoleniowa z dostępem do platformy e-learningowej

  • Wysoka etyka korporacyjna i standardy BHP

  • Zorientowanie na stabilność i długoterminowe relacje z pracownikami

  • Imprezy rodzinne

  • Dofinansowanie dla żłobków i przedszkoli

  • Dofinansowanie do biletów na zajęcia kulturalno-oświatowe na wydarzenia artystyczne, kulturalne, sportowe i rozrywkowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • parking rowerowy

  • premia roczna

Jako światowy lider w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych ALSTOM posiada największą ofertę produktową w branży kolejowej i dostarcza innowacyjne wyroby oraz usługi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu. Technologie ALSTOM oparte na czterech filarach – energii, wydajności, gospodarce i ekologii – są energooszczędne, chronią środowisko i pomagają w kompleksowy sposób zwiększyć efektywność ruchu pociągów. Centrala ALSTOM mieści się w pobliży Paryża, a Klienci firmy reprezentują bardzo zróżnicowane segmenty rynkowe. Wyroby i usługi firmy dostarczono do ponad 70, a ponad 150 000 pojazdów produkcji ALSTOM jest obecnie eksploatowanych na całym świecie.

Zwinna, integracyjna i odpowiedzialna kultura jest podstawą naszej firmy, w której różnorodni ludzie mają doskonałe możliwości rozwoju, nauki i rozwoju w swojej karierze. Dokładamy wszelkich starań, aby zachęcać naszych pracowników do pełnego wykorzystania ich potencjału, jednocześnie doceniając i szanując ich jako jednostki. Oświadczenie o równych szansach: Alstom jest pracodawcą równych szans zaangażowanym w tworzenie integracyjnego środowiska pracy, w którym wszyscy nasi pracownicy są zachęcani do pełnego wykorzystania swojego potencjału, a różnice indywidualne są cenione i szanowane. Wszyscy wykwalifikowani kandydaci są brani pod uwagę do zatrudnienia bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, wiek, pochodzenie narodowe, status niepełnosprawności lub jakąkolwiek inną cechę chronioną przez lokalne prawo.

Jako światowy lider w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych ALSTOM posiada największą ofertę produktową

w branży kolejowej i dostarcza innowacyjne wyroby oraz usługi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu. Technologie ALSTOM oparte na czterech filarach – energii, wydajności, gospodarce i ekologii – są energooszczędne, chronią środowisko i pomagają w kompleksowy sposób zwiększyć efektywność ruchu pociągów. Centrala ALSTOM mieści się w pobliżu Paryża, a Klienci firmy reprezentują bardzo zróżnicowane segmenty rynkowe. Wyroby i usługi firmy dostarczono do ponad 70, a ponad 150 000 pojazdów produkcji ALSTOM jest obecnie eksploatowanych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy