Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier elektryk - Kierownik projektu

ENERSEE Marcin PająkO firmie

6 00012 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Od 16 lat realizujemy kontrakty w systemie zaprojektuj - wybuduj, głównie duże istniejące obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe, medyczne. Projektujemy i wykonujemy bardzo szeroki zakres instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Zatrudnimy inżyniera elektryka – kierownika projektu.

Zakres obowiązków:

  • uzyskanie danych do projektowania;
  • opracowanie dokumentacji projektowej;
  • organizacja zaopatrzenia i logistyki materiałów;
  • koordynacja prac instalacyjnych;
  • wykonanie pomiarów odbiorczych;
  • opracowanie dokumentacji powykonawczej.

Praca pod nadzorem projektanta/kierownika robót posiadającego uprawnienia budowlane bez ograniczeń – możliwość odbycia praktyki do uprawnień budowlanych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - tytuł magistra inżyniera - kierunek elektrotechnika.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Uprawnienia SEP E i D.
  • Dobra znajomość AutoCAD LT, Excel, Word.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego technicznego.
  • Poszukujemy osób dla których priorytetem jest rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie praktyki.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie uzależnione do efektów pracy;
  • dużą zmienność prowadzonych projektów - ciągły rozwój kompetencji;
  • możliwość odbycia praktyki do uprawnień budowlanych;
  • częste cykliczne szkolenia u producentów systemów oraz instytucji takich jak CNBOP, SGSP, SEP, UDT itp.

Ogłoszenie archiwalne