Oferta pracy

Inżynier Elektryk

Velvet CARE sp. z o.o.

  • Klucze (pow. olkuski)

    Klucze (pow. olkuski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych (rozdzielni NN, SN, WN, stacji transformatorowych) oraz infrastruktury elektrycznej

  • Nadzór nad sprzętem ochronnym oraz badaniami urządzeń elektroenergetycznych

  • Koordynacja pracy sieci dystrybucyjnej na terenie zakładu oraz bieżący kontakt z operatorem sieci przesyłowej i dystrybucyjnej

  • Współpraca z obszarem produkcji w zakresie optymalizacji wydajności maszyn, planowania i prowadzenia postojów oraz remontów, ustalania kierunków rozwoju oraz rozwiązywania bieżących problemów

  • Prowadzenie działań prewencyjnych zapobiegających występowaniu awarii elektrycznych

  • Wykonywanie rozliczeń kosztów energii oraz pomiarów parametrów instalacji i urządzeń elektrycznych

  • Nadzór nad częściami zapasowymi

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz nadzór nad pracami wykonywanymi przez firmy

  • Udział w projektach realizowanych w firmie, współpraca z działem projektów w ramach realizowanych w firmie projektów inwestycyjnych

  • Wsparcie techniczne zespołu elektryków oraz liderów zmiany

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, energetyka lub pokrewne)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle

  • Znajomość prawa energetycznego i rozporządzeń wykonawczych

  • Znajomość procedur bezpiecznej pracy

  • Aktualne uprawnienia SEP do 110kV w zakresie E i D

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość podstaw elektroniki, automatyki (sterowniki PLC, pneumatyka, hydraulika)

  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie

  • Nastawienie na realizację celów oraz zaangażowanie w wykonywane zadania

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, lidera na rynku w swojej branży

  • Pracę w firmie z rozpoznawalnym portfolio produktowym

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami

  • Pracę w zgranym zespole

  • Możliwość udziału w wydarzeniach sportowych realizowanych w firmie

  • Dodatkowe benefity - karta multisport, dodatkowa opieka medyczna

  • Możliwość korzystania ze sklepiku z artykułami firmowymi

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • wczasy pod gruszą

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 700 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.

Przewiń do profilu firmy