Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektryk - Koordynator Prac Elektrycznych

  • śląskie
  • Kierownik
  • 30.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    5d Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową realizacją przedsięwzięć budowlanych w roli głównego wykonawcy. Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku Polskim jak i rynkach zagranicznych.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • nadzór i koordynacja prac elektrycznych
    • koordynacja pracowników wewnętrznych firmy
    • koordynacja prac podwykonawców
    • ustalanie kolejności oraz nadzór nad terminowością wykonywania powierzonego odcinka robót
    • ścisła współpraca z wewnętrznym działem administracji
    • wspomaganie managera oraz kierownika budowy

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • uprawnienia elektryczne eksploatacyjne
    • uprawnienia elektryczne dozorowe będą dodatkowym atutem
    • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym
    • znajomość sztuki budowlanej
    • silna orientacja na jakość oraz terminowość wykonywanych prac
    • umiejętność organizacji pracy swojej i podległego zespołu
    • ukierunkowanie na współpracę przy rozwoju firmy
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • duże wsparcie pozostałych pracowników firmy
    • stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.