Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk - Koordynator Prac Elektrycznych

5D Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator

5d Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową realizacją przedsięwzięć budowlanych w roli głównego wykonawcy. Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku Polskim jak i rynkach zagranicznych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • nadzór i koordynacja prac elektrycznych
  • koordynacja pracowników wewnętrznych firmy
  • koordynacja prac podwykonawców
  • ustalanie kolejności oraz nadzór nad terminowością wykonywania powierzonego odcinka robót
  • ścisła współpraca z wewnętrznym działem administracji
  • wspomaganie managera oraz kierownika budowy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia elektryczne eksploatacyjne
  • uprawnienia elektryczne dozorowe będą dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym
  • znajomość sztuki budowlanej
  • silna orientacja na jakość oraz terminowość wykonywanych prac
  • umiejętność organizacji pracy swojej i podległego zespołu
  • ukierunkowanie na współpracę przy rozwoju firmy
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • duże wsparcie pozostałych pracowników firmy
  • stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne