Logo Pracuj.pl

Inżynier Elektryk

AMNIS ENERGIA SP. Z O.O.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca samodzielna jako kierownik robót elektrycznych,
  • Nadzór nad wykonywaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami.

Nasze wymagania

  • Absolwent kierunku Elektrotechnika, Automatyka,
  • Doświadczenie związane z pracą na budowie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,
  • Dobra znajomość j. angielskiego – mile widziana,
  • Zaangażowanie w pracę,
  • Odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji plus system premiowy,
  • Interesującą pracę w rozwijającej się firmie,
  • Możliwość zawodowego rozwoju,
  • Samochód służbowy.

Inżynier Elektryk, Łódź