Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektryk

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2015-02-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Inżynier Elektryk, elektromonter ze znajomością pomiarów elektrycznych
    Zatrudnimy do prac elektrycznych na budowach krajowych
    oraz w krajach Unii Europejskiej.

    Oczekiwania:

    • Uprawnienia SEP
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
    • Gotowość do pracy w delegacji
    Zakres zadań:
    • Pracę w dużej, dynamicznej zarządzanej firmie
    • Udział w ciekawych projektach
    • Duże możliwości rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) podając w tytule nazwisko i imię poprzez przycisk Aplikuj teraz.

    W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ElektriMont Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.883).”

    Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom.