Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier - Elektryk

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elbudbis Sp. z o.o.

    Elbudbis Sp. z o.o. jest inżynieryjną firmą specjalizującą się w obsłudze sektora elektroenergetycznego. Tworzymy zespół, który potrafi słuchać potrzeb inwestora, służy doradztwem i sprawnie działa na każdym etapie elektroenergetycznej inwestycji, niezależnie od jej skali oraz miejsca.

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie dokumentacji projektu w branży elektroenergetycznej.
    • Opracowanie harmonogramów.
    • Analiza i rozliczanie kosztów projektu.
    • Koordynowanie prac budowlano – montażowych.

    Obligatoryjne

    • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne) lub 5 rok studiów.
    • Znajomość jęz. angielskiego.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, Auto CAD. Mile widziana znajomość MS Project.
    • Gotowość do delegacji służbowych.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Fakultatywne

    • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera elektryka.
    • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole.
    • Zdyscyplinowanie, dokładność, zaangażowanie, samodzielność, lojalność.
    • Komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
    • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia.
    • Możliwość długoterminowej współpracy.
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Możliwość uzyskania uprawnień wykonawczych i projektowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”