Oferta pracy

Inżynier Elektryk/Mechanik/Automatyk/UR

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu na infrastrukturze budynkowej, dbanie o prawidłowe działanie instalacji, usuwanie usterek, przeglądy.

  • Sporządzanie i podpisywanie protokołów, ocena stanu technicznego nieruchomości,

  • Kalkulacja kosztów napraw i remontów,

  • Współpraca z klientem oraz serwisami gwarancyjnymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektryka, elektrotechnika, mechanika, mechatronika inne pokrewne

  • Doświadczenie w branży FM – mile widziane,

  • Znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem technicznym nieruchomości,

  • Uprawnienia SEP,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych.

  • Prawo jazdy kat. B i możliwość do pracy w ramach wsparcia na różnych lokalizacjach na dolnym śląsku - wyjazdy jednodniowe.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej).

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • System szkoleń wew. i zew.

  • Praca w systemie 1 zmianowym od pon. do pt.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta sportowa

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.