Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk

Follett Europe Polska Sp. z o.o.O firmie

  • 83-021 Mokry Dwór; 26c
    Mokry Dwór (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Follett Europe Polska Sp. z o.o.

83-021 Mokry Dwór; 26c

Mokry Dwór (pow. gdański)

Firma FOLLETT EUROPE POLSKA SP. Z O.O, z siedzibą w Mokrym Dworze 26 c, producent urządzeń dla gastronomii, z kapitałem amerykańskim, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis Stanowiska:

  • Współpraca z projektantami w zakresie przygotowania wytycznych układów elektrycznych projektowanych urządzeń,
  • Współpraca z działem produkcyjnym w zakresie weryfikacji wykonanych instalacji,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej wraz z opisami układów elektrycznych urządzeń (CAD), dobór komponentów i przygotowanie zestawień materiałowych
  • Wsparcie prac nad prototypami urządzeń,
  • Rozwiązywanie zgłaszanych przez serwis problemów, reklamacji,
  • Dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami, specyfikacjami i wymaganiami klienta,
  • Przygotowanie zapytań do dostawców – współpraca z działem zakupów,
  • Tworzenie instrukcji obsługi i kart katalogowych w środowisku MS Office

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne) lub 3/5 rok studiów
  • Dobra znajomość podstaw elektrotechniki i fizyki mechanicznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań.

Dodatkowe atuty:

  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w projektowaniu układów elektrycznych oraz testowaniu urządzeń elektrycznych,
  • Doświadczenie w pracy jako serwisant urządzeń elektrycznych,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w zgranym zespole
  • Udział w projektach rozwojowych realizowanych w firmie
  • Wysoką samodzielność w codziennej pracy
  • Premię roczną uzależnioną od wyników firmy
  • Dodatek do urlopu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego grupowego ubezpieczenia na życie

Bardzo prosimy o nadsyłanie CV przez kandydatów spełniających wymagania przedstawione w ogłoszeniu, z uwzględnieniem miejsca pracy (Mokry Dwór k/ Pruszcza Gdańskiego) i klauzulę o ochronie danych osobowych, za pomocą przycisku aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Ofert nadesłanych nie zwracamy, po zakończonym procesie rekrutacji zostaną zniszczone zgodnie z przepisami.

Ogłoszenie archiwalne