Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk

Green Miles Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i rysowanie układów elektryki w oparciu o specyfikację klienta,

  • dobór urządzeń i podzespołów elektrycznych oraz tworzenie listy komponentów,

  • montaż osprzętu, szaf elektrycznych, tras kablowych, urządzeń elektrycznych w oparciu o projekt,

  • wykonywanie dokumentacji schematów elektrycznych,

  • udział w rozruchu technologicznym maszyn i urządzeń,

Nasze wymagania

  • absolwent studiów technicznych,

  • znajomość zagadnień elektryki przemysłowej,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją mechaniczną i elektryczną,

  • zdolność konstruktywnego myślenia, zaangażowanie w pracę oraz uczciwość,

  • otwartość na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność (1/3 praca w biurze 1/3 praca na hali produkcyjnej 1/3 praca w delegacji),

  • znajomość Solid Works Electrical 2D i 3D będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • udział w ciekawych projektach realizowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii,

  • praca w kreatywnej przestrzeni Olsztyńskiego Parku Naukowo- Technologicznego,

  • realny wpływ na rozwój firmy,

  • szkolenia branżowe (zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne),

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników i zaangażowania w pracę,

  • możliwość rozwoju i awansu wewnętrznego,

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

Green Miles Sp. z o.o. to firma która w związku z rozwojem technologicznym i zapotrzebowaniem na urządzenia zgodne z filozofią INDUSTRY 4.0., posiada kompetencje w dziedzinie automatyki, robotyki, budowy maszyn, IT, elektroniki i elektryki. Naszym hasłem przewodnim jest

WE CONNECT TECHNOLOGY

gdyż zakres posiadanych umiejętności umożliwia Nam kompleksowe realizowanie projektów.

Więcej na: www.greenmiles.pl