Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

inżynier elektryk

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
inżynier elektrykNumer ref.: /267/08/2020/MK/54294
zadania
  • projektowanie układów sterowania do wyrobów zgodnie z wymogami klienta
  • przygotowanie dokumentacji technicznej oraz technologicznej
  • przygotowywanie specyfikacji materiałowych oraz prezentacji technicznych
  • wsparcie działu produkcji w procesie wytwarzania wyrobów
  • współpraca z klientami w zakresie wdrażania wyrobów
oczekujemy
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Elektryka, Elektrotechnika lub Automatyka)
  • dobra obsługa programów AutoCad, Inventor, Solid Works
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym znajomość języka technicznego)
oferujemy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • umowę o pracę bezpośrednio z klientem
  • realne możliwości podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne