Oferta pracy

Inżynier Elektryk

ASTEK PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników

  • Tworzenie i adaptacja modułów systemu

  • Projektowanie oraz dostosowywanie schematów instalacji elektrycznych według specjalnych życzeń klienta

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla działu produkcji

  • Kontakt z międzynarodowymi działami sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub/i niemieckiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży automotive

  • Umiejętność programowania sterowników PLC

  • Znajomość programu MS Excel

  • Znajomość programów typu Eplan/ SeeElectrical lub pokrewnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • pakiet relokacyjny

ASTEK Polska

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry inżynierskiej i IT oraz realizacji projektów informatycznych dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, high-tech, farmacji oraz logistyki w Polsce i za granicą.

Przewiń do profilu firmy