Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier elektryk

VOITAS Engineering GmbH Sp. KO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie schematów ideowych oraz elektrycznych (SYS, KAB);

  • sporządzanie rysunku montażowego;

  • rozwijanie nowych koncepcji, proponowanie alternatywnych rozwiązań;

  • zarządzanie i dokumentacja zmian konstrukcyjnych zgodnie z wytycznymi klienta;

  • tworzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze systemów elektrycznych dla branży Automotive;

  • wykształcenie wyższe, kierunek: elektrotechnika, mechatronika, elektryka lub pokrewne;

  • dobra znajomość oprogramowania CAD: EB Cable, E3 Zuken, PREEvision lub inne;

  • znajomość zagadnień inżynieryjnych z zakresu budowy samochodu oraz elektryki;

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego (poziom umożliwiający swobodną komunikację w projekcie – min. B2);

  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań;

  • otwartość na sporadyczne wyjazdy służbowe;

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość pracy dla klientów z poziomu OEM’s m.in. Porsche, AUDI, VW;

  • rozwój zawodowy (m.in. szkolenia zawodowe);

  • możliwość pracy zdalnej (1-2 dni w tygodniu);

  • dowolność formy współpracy: umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie;

  • pracę w zespole kierującym się wartościami takimi, jak uczciwość, zaufanie, otwartość.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

VOITAS Engineering GmbH Sp. K

Pasjonujesz się motoryzacją i chciałbyś realizować innowacyjne projekty dla prestiżowych firm, takich jak min. Porsche, AUDI, MAN, Volkswagen? VOITAS Engineering poszukuje ambitnych specjalistów, którzy chcieliby poszerzać swoje zawodowe horyzonty w szybko rozwijającej się firmie świadczącej usługi inżynierskie w branży automotive.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV.